خرید اتریوم

خرید اتریوم

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

خرید اتریوم

خرید اتریوم

خرید اتریوم

اتریوم (Ethereum) با موفقیت هارد فورک استانبول را به پایان رسانده است.

پس از هارد فورک های سن پترزبورگ و قسطنطنیه ، در ماه فوریه ، با ارتقاء رقم بلاک به ۹،۰۶۹،۰۰۰ ، به روزرسانی (systemwide ) سومین بروزرسانی این شبکه در سال ۲۰۱۹ است. این پروسه ی چند ماهه در ساعت ۰:۲۵ UTC در روز یکشنبه به پایان رسید.

تکرار دیگر (Ethereum 1.x) ، استانبول (Istanbul) ، هشتمین هارد فورک شبکه به طور کلی است که اولین تغییر کد آن در ژوئن ۲۰۱۹ تصویب شده است. ( Eth 2 ، انتقال عمده شبکه به اثبات سهام (PoS) ، برای سال ۲۰۲۱ پیش بینی شده است. ) بدون هیچ گونه بحثی ، کلیه مشتریان اتریوم (Ethereum) – که خود به طور مستقل و میزبان پروتکل خرید اتریوم (ethereum) را ارتقا می دهند – با نرم افزار جدید موافقت کرده اند.

استانبول شامل شش پیشنهاد بهبود اتریوم (EIP) Ethereum Improvement Proposals ، تغییر کد ویژه در پروتکل اتریوم (Ethereum) از جمله EIP های ۱۵۲ ، ۱۱۰۸ ، ۱۳۴۴ ، ۱۸۴۴ ، ۲۰۲۸ و ۲۲۰۰ است.

با توجه به یک پست وبلاگ از استودیوی سرمایه گذاری اتریوم (Ethereum) به نام (ConsenSys) ، موضوعات اصلی مورد بحث توسط شش EIP عبارتند از:

مقابله با حمله ی (EIP 1344) محروم سازی از سرویس یا (DDoS) .

قابلیت همکاری با اثبات کار (PoW) مبتنی بر (equihash) کریپتوکارنسی هایی مانند زی کش (zcash) (EIP 152)

هزینه های گاز(EIPs 1108, 2028, 2200)

هزینه ارسال تراکنش در شبکه اتریوم (ethereum) گاز نامیده می شود و در کسری از اتریوم (ETH ) موسوم به (gwei) پرداخت می شود. کاهش هزینه های گازی که توسط EIP های استانبول فعال شده است ، به منظور افزایش پهنای باند بر روی بلاکچین (blockchain) و تقویت فن آوری های حفظ حریم شخصی دانش صفر مانند (zk-SNARKs) است.

مخلوط آخرین لحظه

قبل از اینکه استانبول اتفاق بیفتد یکی از ترس ها در خصوص مشتری اتریوم (Ethereum) به نام پریتی ( Parity) بود که یک پیام فوری به کاربران پریتی اتریوم (Parity Ethereum) ارسال کرد تا قبل از وقوع هارد فورک استانبول ، یک وصله یا (patch) را در نسخه به روز شده (Parity Ethereum) اجرا کنند. به طور خلاصه ، (EIP 1344) – با توجه به کد های عملیاتی – در ابتدا گنجانده نشده بود.

هادسون جیمسون (Hudson Jameson) ، توسعه دهنده هسته اتریوم (ethereum) در پلتفرم پیام رسانی (Gitter) به نام “AllCoreDevs” گفت: اگر مشتری های (Parity) نتوانند به موقع بروزرسانی کنند ، یک زنجیره جدید می تواند باعث دوبار خرج کردن یا (double spend) شود.

جیمسون روز جمعه گفت: “پریتی (Parity) حدود ۲۳٪ از شبکه را تشکیل می دهد و معمولاً توسط ماینر ها و اکسچنج های اصلی مورد استفاده قرار می گیرد.” “من از این می ترسم که اگر یک یا دو اکسچنج اصلی روی فورک قدیمی بمانند و یک یا دو استخر ماینینگ اصلی زنجیره قدیمی را ماین کنند ، باعث سردرگمی و در موارد شدیدتر موجب دوبار خرج کردن یا (double spend) شوند. ”

سوالات طولانی

همان طور که کوین دسک در ماه سپتامبر گزارش داد ، ۶۸۰ قرارداد هوشمند در آراگون (Aragon) ، یک پلتفرم حاکمیتی ، با هارد فورک برنامه ریزی شده از بین خواهند رفت.

تغییرات کد اصلی می تواند چگونگی ارسال وجوه بین سازمان های خودمختار غیر متمرکز (DAO) را تغییر دهد ، و کاربران را مجبور می کند تا قراردادهای هوشمند را از یک ساختار به ساختار دیگر انتقال دهند.

در حالی که آراگون (Aragon) از رشد مداوم اتریوم (ethereum) پشتیبانی می کند ، مدیر ارشد فنی آراگون به نام (Jorge Izquierdo ) گفت توسعه دهندگان اتریوم (ethereum) باید نسبت به چنین توسعه هایی که در شبکه اتفاق می افتند ، آگاهی بیشتری داشته باشند.

(Izquierdo) در پیامی به کوین دسک درروز جمعه گفت: “توسعه دهندگان نمی خواهند بر روی هدف متحرکی ساختاری را ایجاد کنند ، و سازگاری با این موضوع نیز باید جدی گرفته شود.” “اتریوم (ethereum) دیگر یک اسباب بازی نیست ، یک پلتفرم با سرمایه گذاری قابل توجه و دستاورد بزرگ است ، و چنین تغییراتی مانند این نیاز به بررسی های حرفه ای قبل از اجرا دارند.”


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای rizdownload.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:rizdownload.ir | نقشه سایت